Project Description

(SD) Timeline został stworzony specjalnie dla CGN.us – społeczności skupionej wokół gier. Dzięki tej aplikacji użytkownicy mogą przeglądać forum w zupełnie nowy sposób.

Timeline podzielony jest na kilka sekcji, dzięki czemu w szybki sposób możemy zobaczyć najważniejsze dla nas rzeczy.

Sekcje aplikacji Timeline

Discover

Sekcja jest auto-odświeżana, dzięki czemu na zasadzie podobnej jak w serwisie facebook widzimy co się dzieje na forum i jakie nowe treści są dodawane.

Following

Tutaj podobnie jak w sekcji Discover prezentowane są najnowsze treści i są one auto-odświeżane ale z tą różnicą, że w tej zakładce widzimy tylko treści dodane przez osoby, które obserwujemy.

Mentions

W tej zakładce prezentowane są treści, w których ktoś o nas wspomniał. Treść tutaj także jest auto-odświeżana.

Collects

To jest zupełnie nowe rozwiązanie, pozwalające nam „kolekcjonować” treść. Działanie tej funkcjonalności jest podobne jak retweet w serwisie Twitter, tzn. po kliknięci przycisku „collect” mamy możliwość dodania własnego komentarza, do którego dodawany jest cytat treści, którą kolekcjonujemy.

Własna sekcja

Ostatnia sekcja pozwala nam w pełni zarządzać jej zawartością. Działanie zakładki sprowadza się do tego, że agreguje ona treść z całego serwisu spełniająca pewne kryteria, które administrator ustawia w panelu administratora.