Project Description

HDTVPolska.com jest największym portalem o tematyce HD w Polsce. Rocznie redaktorzy przeprowadzają testy i porównania setek urządzeń takich jak telewizory, projektory, odtwarzacze czy nawet konsol do grania. Profesjonalny charakter sprawia, że portal musi mieć rozwiązania „szyte na miarę”.W ramach zlecenia przygotowaliśmy dla HDTVPolska zupełnie nową odsłonę zarówno forum, jak i portalu.

Forum HDTVPolska

W ramach prac nad forum, skrypt został zaktualizowany do wersji IPS Community Suite 4.1.x. Dodatkowo stworzyliśmy dedykowany szablon oraz napisana została autorska aplikacja umożliwiająca połączenie portalu opartego o WordPress z forum w stopniu umożliwiającym połączenie logowań, komentowania wpisów, czy tworzenia tematów do wpisów.

 

Portal HDTVPolska

Poprzednia wersja portalu oparta była na rozwiązaniu IP.Content. Co sprawiło, że wszystkie dane trzeba było zmigrować do nowej wersji. Migracja objęła zarówno strukturę kategorii jak i wszystkich wpisów. Dodatkowo w ramach zlecenia przygotowana została dedykowana skórka oraz wykonany zostało szereg zmian mający na celu usprawnić działanie samej strony oraz pracy redaktorów przy wprowadzaniu nowych treści.